Kurumsal

Kurumsal

Biz Kimiz ?

Seneler önce Hasan Karaboz'un azimle başlattığı bu serüven ilk olarak sadece bir araçla başlamıştır. Karabozlar'ın bugüne kadar önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur ve Karabozlar bu şekilde hizmet kalitesinden hiç ödün vermemiştir. Esnek ve çözüm odaklı yaklaşımıyla şirketimiz müşterilerinin gönlünde taht kurmuş ve iyi ilişkilerini geliştirmeye devam etmiştir. Şirketimiz kuruluş yılında C2 yetki belgesiyle birlikte yurtdışına çıkış yapmaya başlamış ve her gün gücüne güç katmaya devam etmektedir.

Müşterilerimizin uzun yıllardır bizi tercih etmesi, bizi gururlandırmakta ve daha da motive etmektedir. Esnek operasyonlarımızı her daim müşterilerimize sunmaktan çekinmemekte ve hızlı çözümler üretmekteyiz.

  • Misyonumuz

    Sektörün akla gelen en verimli firmalarından olmaktır ve sektörün öncülerini gözlemlemek ve öngörülü şekilde değerlerimize değer katmaktır. Karabozlar Taşımacılık olarak öncelikle müşterilerimize ve çevremize faydalı olmak sonrasında da katma değerli operasyonlarımızı genişletlemek bizim varoluş sebeblerimizdendir.

  • Vizyonumuz

    Müşterilerimize tüm lojistik faaliyetlerinin hizmetini verebilmek ve müşterilerimizin tedarik zincirinin bir parçası olmaktır. Yenilikçi, değerlerine sahip çıkan, sorumluluk sahibi ve bölgemizde öncü olmak vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

  • Değerlerimiz

    Öncelikli değerlerimiz kaliteli bir işleyişe sahip olmak ve sürdürülebilir olmaktır. Böylece müşteri memnuniyetini sağladığımıza inanmaktayız.